• Termin realizacji Prawomocne pozwolenie na budowę
  • Ilość mieszkań 280

Firma Rekord z dumą prezentuje Państwu nową inwestycję w podwarszawskim Pruszkowie.

Manhattan stanowi unikalne połączenie dużego centrum handlowego na dwóch pierwszych kondygnacjach oraz zupełnie oddzielnej i niezależnej enklawy z ponad 280 mieszkaniami.

Do Państwa należy decyzja, czy wybierzecie mieszkanie z przestronnymi zielonymi tarasami na najniższej kondygnacji, kameralne mieszkanie zlokalizowane od drugiego do piątego piętra, czy też nowoczesny i oryginalny apartament z przeszklonymi ścianami od ulicy Bolesława Prusa w siedmiopiętrowej dominancie.

Bogaty wybór mieszkań jaki oferujemy obejmuje niewielkie kawalerki od 24m2, aż do mieszkań czteropokojowych o powierzchni 89 m2.

Projekty mieszkań uwzględniają także optymalnie zagospodarowane przestrzenie dla osób szukających niewielkich mieszkań dwupokojowych od 28m2 i rodzin, które potrzebują tego tak cennego dodatkowego pokoju – mieszkania trzypokojowe zaczynają się od 42m2!

Mieszkania mają przypisane miejsca garażowe na poziomie -2, gdzie oczywiście można zjechać jedną z siedmiu wind.

Na poziomie garaży zlokalizowane są także komórki lokatorskie, które można dokupić do mieszkania.

 Ze względu na duże zainteresowanie inwestycją oferujemy możliwość podpisania umów rezerwacyjnych na konkretne mieszkania. Taki system gwarantuje Państwu nabycie swojego wymarzonego lokum.Lokalizacja:

Inwestycja realizowana jest w jednym z najlepszych punktów w Pruszkowie: 800m od stacji WKD, 1500m od stacji PKP Pruszków. Przy realizacji inwestycji zmieniony zostanie układ drogowy, poprzez połączenie na wysokości inwestycji dróg z Alejami Wojska Polskiego. Natomiast największym atutem lokalizacji osiedla Manhattan jest pruszkowski zjazd na obwodnicę Warszawy i autostradę A2, przez co jest zagwarantowany błyskawiczny dojazd do całej lewobrzeżnej Warszawy. Kiedy weźmiemy pod uwagę kończącą się przebudowę Alei Jerozolimskich trudno o lokalizację, która będzie zapewniać tak pewny dojazd do stolicy. Te wszystkie elementy sprawią, że Pruszków jeszcze bardziej zbliży się do Warszawy, stając się naturalnymi przedmieściami dla osób pracujących w Warszawie, ale także tych, którzy szukają szybkiej komunikacji z całym krajem.

Zapraszamy do zapoznania się z pozostałymi atutami inwestycji w biurze sprzedaży.

ul. Bolesława Prusa 41 Pruszków

Galeria inwestycji

< >