• Termin realizacji Inwestycja ukończona
  • Ilość mieszkań 95

Wygoda, jakość, niewielka cena, dbałość o szczegóły.

To wyznaczniki i wartości życia, które nie uznają żadnych kompromisów.
Na ich podstawie powstała inwestycja przy ulicy Korczaka - nowocześnie zaprojektowany kameralny budynek usytuowany w spokojnej dzielnicy zabudowanej domkami jednorodzinnymi.

Budynek o niskiej zabudowie w którym znajduje się 95 mieszkań, garaże podziemne umiejscowione pod zaprojektowanym obiektem oraz powierzchnie handlowo- usługowe. Do wszystkich mieszkań przynależy  praktyczne pomieszczenie gospodarcze usytuowane na klatkach schodowych lub na poziomie -1.

Osiedle położone jest w zachodniej części miasta Pruszkowa w niewielkiej odległości od granicy administracyjnej z Piastowem. (4 km od granicy z Warszawą). Doskonałą lokalizację podkreśla dogodne połączenie z Warszawą dzięki pobliskiej stacji PKP oraz właśnie realizowane zjazdy na obwodnicę stolicy.

Architektura stawia na ponadczasową formę, jakość materiałów oraz perfekcyjne wykończenie każdego detalu.
Różna powierzchnia mieszkań zapewnia zainteresowanym możliwość swobodnego wyboru i aranżacji wnętrz. Dzięki dużym powierzchniom okiennym mieszkania są bardzo dobrze doświetlone.

Niewielkie jednopokojowe mieszkania idealnie nadają się na przestronne kawalerki, a trzypokojowe mieszkania wyposażone w antresole najpewniej wpasują się w wymagania rodzin z dziećmi.

Przestronne balkony i tarasy, wysoki standard wykończenia, zlokalizowane na parterze lokale usługowe i handlowe mają dostarczyć mieszkańcom wszystko to, co podniesie komfort życia.

Inwestycja przy ul. Korczaka w Pruszkowie zlokalizowana jest tylko 4 km od granicy z Warszawą. Z uwagi na dogodne połączenia ze Śródmieściem poprzez pobliską stację PKP, linie autobusowe lokalizacja jest bardzo atrakcyjna.

Od 1 marca funkcjonuje nowa linia autobusowa obsługująca osiedla przy ul. Korczaka. Tutaj znajdziesz rozkład jazdy.

Korczaka 8 Pruszków Polska

Galeria inwestycji

< >