O nas

Kontakt z nami

22 759 50 50

REKORDowo trafny wybór

 

Firma REKORD wiodący deweloper na podwarszawskim rynku to marka działająca od 1989 roku.

Zajmujemy się kompleksową działalnością inwestycyjną na rynku nieruchomości mieszkaniowych – od pozyskania gruntu i uzyskania pozwolenia na budowę, przez prowadzenie nadzoru inwestycyjnego nad generalnym wykonawcą, po przekazanie kluczy Nabywcom.

Oferujemy naszym Klientom szeroki wybór mieszkań i apartamentów. Dzięki różnorodnym powierzchniom dostępnych lokali zapewniamy możliwość swobodnego wyboru i aranżacji wnętrz.

Wyróżniamy się – wysoką jakością, wygodą, niewielką ceną, dbałością o szczegóły – wyznacznikami i wartościami, które nie uznają żadnych kompromisów.

Wszystkie realizowane przez nas obiekty handlowe, biura, mieszkania charakteryzują się dobrymi lokalizacjami i odpowiednim połączeniem komunikacyjnym, trwałością materiałów, niepowtarzalnością projektu.

Wykorzystujemy nowoczesne rozwiązania i technologie.

            Naszym Klientom oferujemy szeroki wachlarz usług obejmujący doradztwo w kredytowaniu zakupu nieruchomości, możliwość negocjacji cen, rozłożenie płatności na dogodne raty i to, co najważniejsze poczucie bezpieczeństwa, komfortu i życiowej stabilizacji w zakupionym mieszkaniu.

            Współpracują z nami firmy o sprawdzonej wysokiej jakości usług.

 

Zapraszamy do odwiedzenia naszego biura sprzedaży i obejrzenia razem z naszymi pracownikami zrealizowanych obiektów.